WiFi Master Key - WiFi.com

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17,9 MB
  • Version 2.1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma LINKSURE
Ücretsiz güvenilir wifi ağı bulmanız konusunda oldukça başarılı bir mobil uygulama ile karşı karşıyasınız.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz WiFi Master Key mobil uygulaması ile internet paketiniz hiç bir zaman bitmeyecek. Son zamanlarda internet bağlantısı hayat damarlarımızdan biri haline geldi. Bu durum göz önünde bulundurularak çeşitli kampanyalarda internet paketleri ve dahası ortaya çıktı. 

Buna rağmen internet paketiniz yetmiyorsa, dışarı çıktığınızda internetinizi kapatmak zorunda kalıyorsanız WiFi Master Key mobil uygulamasına başvurabilirsiniz. Mobil cihazınızda mutlaka bulunması gereken bir uygulama olduğunu düşündüğüm WiFi Master Key mobil uygulaması ile güvenilir ücretsiz wifi noktaları bularak giriş yapabilirsiniz. 

Böylelikle kendi internet paketinizden de tasarruf etmiş olursunuz. Sınırsız internet kullanımı sağlayacağınız güvenilir wifi noktalarını sizlere sunmayı başaran WiFi Master Key mobil uygulamasında mavi anahtarlı noktaları tercih etmeniz gerekiyor. Dünyanın en geniş WiFi paylaşım topluluğunu oluşturan uygulamamızda sizde bu topluluğa katılabilirsiniz. 

Ücret ödemeden kendi mobil verinizi açmadan dilediğinizce internet kullanımı yapabilirsiniz. Eğer paylaşılan bağlantı noktası bulamadıysan endişelenmeden güvenilir bir şekilde bağlanın. 

Daha Fazla Göster
WiFi Master Key - WiFi.com indir